Seo Uyumlu WordPress Temaları Kullanın !!!


Seo Uyumlu WordPress Temaları

Seo Uyumlu WordPress Temaları adlı yazımızda, sizler için, wordpress projenize uyum sağlayacak, hızlı, seo uyumlu ve en doğru temaları tanıtmaya gayret edeceğiz. Özellikle son zamanlarda, seo uyumuna dair pek çok şeyin tartışıldığı şu günlerde, Seo Uyumlu WordPress Temaları da oldukça önemli bir yer edinmiş durumda. Pek çok webmaster ya da webmaster adayı, temasını seçerken, SEO uyumlu olmasına dikkat ediyor. Yani, artık ilk etapta görünüm değil, SEO var. Peki, nedir bu seo uyumlu temaların özellikleri?

Seo Uyumlu WordPress Temaları

Sayfa Açılış Hızı: Sayfaların ve temaya bağlı olarak kodların açılış hızı bir WordPress temasının seo uyumlu olup olmadığını ölçmekteki en önemli etkenlerden birini oluşturmakta. Eğer, temanızı seo uyumlu istiyorsanız, önce sayfa açılış hızının ne kadar iyi olduğunu ölçmelisiniz. Bu sayede, seo uyumlu bir temanın ilk adımını atmış olacaksınız.

Temiz Kod Yapısı: Peki, bir temanın hızlı açılmasındaki ana etmen nedir? İlki, temiz kod yapısıdır. Seo Uyumlu WordPress Temaları temiz kod yapısından kaynaklı olarak sağladığı kolaylıklarla bilinirler. Temiz kod yapısı, hem düzenlemelerde kolaylık sağlar, hem de pek çok ziyaretçinin hızlı bir biçimde siteye girmesini sağlar.

Kodlarda Yaşadığımız Döneme Uyum: Özellikle bu çok önemli bir etmen. Seo uzmanlarının sunduğu yenilikler bir yana, programlama ve kodlama dillerinin yenilikleri de gün geçtikçe artmaktadır. Bu uğurda pek çok dil belirmiş durumda. Temelden olmasa da, örneğin HTML5 artık tüm tarayıcılarda desteklenen ana dillerden biri haline geldi ve oldukça fazla kullanılıyor. Öyle ki, Youtube bile HTML 5 yapısında sitesini ve web player’ını kullanıma sundu geçtiğimiz senelerde. Bu sebepten, yeni kodlara uyum ve yeni kodların bilgisi de dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli etmen.

Görselde Azaltmalar: Görsel olarak bir temanın güzel olduğu, herkesçe bilinen bir gerçek. Bol görsel, bol güzellik demek ancak; aynı zamanda yavaş açılan siteler anlamına da geliyor bu durum. Bu sebepten, olabildiğince az görsel kullanmak, örneğin ikonları kodlayarak eklemek sizin için artı bir değer sağlayabilir ve seo uyumlu wordpress temaları yapımında en önemli etmenlerden birini daha, aşmış olursunuz.

Peki, yukarıdaki özelliklere, ve hatta daha fazlasına sahip WordPress temaları var mıdır? Bugün, sizlerle bu temaları da tanıyacak ve birkaç tavsiye sunacağız. Satın almak isterseniz, aşağısındaki linklerden ya da Google üzerinde arama yaparak resmi web sitelerinden, bu temaları kolayca edinebilirsiniz.

SEO WP

49 Dolara alabileceğiniz en doğru temalardan biri olan SEO WP, temiz kod yapısı, şık tasarımı ve elbette pek çok kişinin bildiği gibi; SEO uyumu ile karşımıza çıkıyor. Google DEV ve YOAST gibi seo devlerinnden %100 geçer not alan temanın, kodlaması ve tasarımı online market sitelerine göre yapılmış ve bir e-ticaret sitesi için oldukça uygun. Sizler de bir e-ticaret sitesi yahut seo uyumlu bir proje yaratmak istiyorsanız, SEO WP temasını incelemeye başlayabilirsiniz.

http://themeforest.net/item/seo-wp-online-marketing-seo-social-media-agency/8012838?ref=cirvitis

Yosemite

Temiz kod yapısı, şık tasarımı ve benzeri pek çok yönü ile Seo Uyumlu WordPress Temaları içerisinde en güzel temalardan biri olan, Yosemite, sizin için hazırlandı. 59 Dolara satışta olan bu temanın blog kullanıcıları için vazgeçilmez güzellikte olduğunu belirtmek mümkün. Beyaz ağırlıklı, şık bir tema olan Yosemite’de görseller oldukça azaltılmış ve kod kalabalığından da oldukça kaçınılmış. Bu sayede, ortaya hem harika hem de seo uyumlu bir tema çıkmış. Kişisel bir blog sahibi iseniz, Yosemite tam size göre bir tema.

Tema Bağlantısı: http://demo.mythemeshop.com/s/?theme=Yosemite

Socially Viral

Socially Viral, genel bir blog halinde tasarlanan projeler için uygun ve seo uyumlu bir tema olarak çıkıyor karşımıza. Seo Uyumlu WordPress Temaları arasında, genel bir blog yahut, genel bir proje için, renklerini değiştirerek kullanabileceğiniz, kutu tasarımlı temayı oldukça özgün bulduğumuzu söylemek isteriz. Hem seo uyumlu, hem de tasarımı şık bir tema arıyorsanız, Socially Viral WordPress teması tam size göre. 59 dolara satın alabileceğiniz temayı, dilediğiniz sitede sınırsızca kullanabilmeniz de, yapımcılar tarafından mümkün kılınmış.

Tema Bağlantısı: https://mythemeshop.com/themes/sociallyviral/

NewsTimes

NewsTimes, daha çok haber siteleri için kullanılabilecek bir wordpress teması olmasının yanında, görseller ile donatılmış olması da dikkati çeken bir diğer durum. Aslında, Seo Uyumlu WordPress Temaları arasında bu duruma pek rastlamayız ancak hem seo uyumlu hem de bol görsel ile donatılmış bir temanın bu kadar hızlı açılabildiğini ve bu kadar geçer not aldığını da ilk defa görüyor gibiyiz. Bir haber sitesi projeniz var ise kullanmanız gereken tek tema NewsTimes olabilir. Zira, temiz kod yapısı göz kamaştırır durumda. 59 Dolara satın alabileceğiniz bu temayı yine Socially Viral gibi pek çok sitede kullanabilmeniz mümkün. Bu uğurda, alınabilecek haber temalarının en iyilerinden biri NewsTimes, sizin için tasarlandı.

Tema Bağlantısı: https://mythemeshop.com/themes/newstimes/

Pek çok tema mevcut piyasada, bu üçünün dışında. Sizler de, araştırmalarınızı yukarıdaki yönergelere ve temalara göre yaparak, daha güzel temalar bulabilir ve bunları yeni projelerinizde kullanabilirsiniz.

 

kaynak : http://blogisma.com/seo-uyumlu-wordpress-temalari.html

Share Button

Like it? Share with your friends!

1

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12.619 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may also like

More From: Asp.NET

DON'T MISS